River Breeze residence

1/9

Realizētais projekts: River Breeze Residence, apartamenti Minimālisms

http://kliversala.com/

PAR PROJEKTU

49 dzīvokļi Daugavas krastā Klīversalā ar skatu uz Vecrīgas panorāmu un torņiem. Katram dzīvoklim ir plaša terase, dzīvokļu platība no 56-316 m². Pirmajā stāvā dzīvokļi veidoti town house stilā divos līmeņos. Tiem ir privāti norobežota ārtelpa, radot privātmājas sajūtu pašā Rīgas centrā. Ēkas vizuālajā tēlā ir manāms mūsdienu arhitektūras pieskāriens, kas radīts izmantojot modernākos un tehnoloģiski progresīvākos materiālus un būvniecības metodes. Neatsveramu vērtību projektam piešķir skats, kas paveras uz gleznaino vecpilsētas siluetu. Visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar pabeigtu apdari, kurā izmantoti mūsdienīgi materiāli no Itālijas un Vācijas ražotāju jaunākajām kolekcijām. Mikroklimata uzturēšanai katrā dzīvoklī ierīkota moderna ventilācijas sistēma un gaisa kondicionēšanas iekārtas, kuras saimnieks varēs regulēt pēc savām vēlmēm. Iedzīvotāju ērtībām ēkas pagrabstāvā ir pieejamas privātas noliktavas telpas, kā arī divu līmeņu pazemes autostāvvieta, kas ļaus saglabāt ēkas apkārtējo vidi brīvu no automašīnām.

Interesants fakts: ēkas jumta apzaļumošanai tiks izmantoti daudzveidīgi augi, tai skaitā – kalnu priede, melnalksnis, bārbele, melnais plūškoks, bērzs, pīlādzis, irbene u.c.


Grīdas seguma veids: 3-slāņu koka grīdas dēļi

Ražotājs: Kahrs, Zviedrija / https://www.kahrs.com/en/floors/oak-estoril

Grīdas seguma nosaukums: Kahrs Original, Sand Collection, Oak Estoril

"Šai klasiskajai 1-strīpu (dēļa raksta) ozola koka grīdai no kolekcijas "Sand"  piemīt maigs, balts tonējums, kas uzlabo koka organisko dizainu un akcentē koksnes tumšākos zarus. Dēļa malas ir aprīkotas ar četr-pusējo V-veida mikro gropi, nodrošinot grīdai klasiskā dēļa izskatu un arī sajūtu. Katrs grīdas dēlis ir rūpīgi izbirstēts (Brushed), lai izceltu šķiedras raksturu un izceltu koka dabisko tekstūru."

Projekta apjoms: 635 m2

Projekts realizēts: 2018. gads

Projekta Autors: Vents Didrihsons / www.didrihsons.com

Projekta arhitekts Vents Didrihsons stāsta:

"Mūsu skatījumā ēkas iecere ir unikāla ar savu skaidro apjoma struktūru un izteiksmīgo telpiskumu, ko pastiprinās gaismas un ēnu spēle. Ēka ir projektēta tā, lai no dzīvojamajām telpām maksimāli atvērtu augstvērtīgos panorāmas skatus pa ēkas perimetru – Vecrīgu, Daugavu, Āgenskalna līci un Klīversalu."

АДРЕС

Ūdens iela 12-115 (Zundas Pasāža)

Rīga, LV-1007

Tel: +371 2975 6538

ОТКРЫТО

По.-Пя.: 10:00 - 18:00

Су./Во. - по договорённости

СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ:

raksti@revolu2ion.lv
  • Facebook Metallic
  • Twitter Metallic

© 2015 by SIDLU.LV 

SIA "DVI" ir noslēdzis 05.09.2017 līgumu Nr. SKV-L-2017/449 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.