PRIVĀTMĀJA

1/7

Realizētais projekts: Privātmāja, Jaunmārupē
Grīdas seguma veids: Vinila grīdas segums
 

Ražotājs: mFLOR, Nīderlande

Grīdas seguma nosaukums: Collection "Hokido Ash", Dark Grey Ash

Zinām to, ka vēl joprojām ir ļoti daudz skeptiski noskaņotu cilvēku, tiklīdz tie izdzird - VINILA GRĪDAS SEGUMS. Ticiet mums - tas nav tas vinila grīdas segums, kas bija kādus 10 gadus atpakaļ. Laiks iet uz priekšu un ražošanas tehnoloģijas un iekārtas tiek uzlabotas ar katru dienu, kas dod iespēju ražotājiem piedāvāt Jums augstas kvalitātes un lieliska izskata grīdas segumu - Vinila Grīdas Segums. Mēs saprotam to, ka koka grīdas segumu nespēj aizvietot neviens cits grīdas segums, tāpēc mūsu skatījumā, Vinila Grīdas Segums ir tiešākais konkurents labas kvalitātes Lamināta Grīdas Segumam. Lai gan jau šobrīd ir jāsaka, ka Lamināta Grīdas Segums ir pazaudējis savu vietu un aktualitāti grīdas segumu tirgū, un tas viss pateicoties Vinila Grīdas Segumam, jo:

  • Galvenokārt arī Vinila Grīdas Segums, tāpat kā Lamināta Grīdas Segums ir alternatīvs grīdas segums koka grīdas segumam, jo tas izskatās kā dabīga koka grīda, bet bez tām nepilnībām, kas piemīt dabīgajam materiālam.

  • Vinila Grīdas Segums ir ūdens izturīgs, kas nozīmē to, ka to var izmantot telpās ar augstu mitrumu, kā piemēram vannas istabās, virtuvēs vai ieeju zonās, kur ieeja ēkā ir uzreiz no ielas. (Diemžēl, kā rāda pieredze, tad neskatoties uz it kā augstu pret mitruma noturību - Lamināta Grīdas Segums nav piemērots telpās ar paaugstinātu mitrumu).

  • Vinila Grīdas Segums ir ļoti viegli tīrāms. No mūsu klientu pieredzes varam teikt, ka flomāsteru, kurus sauc par marķieriem, zīmējumi - ļoti viegli attīrās, neatstājot nekādas pazīmes, ka uz grīdas ir bijis "mākslas darbs".

  • Segumam ir augsta līmeņa nodilumizturība un vienkāršas uzturēšanas procedūras. To patiešam ir ļoti grūti sabojāt vai iznēsāt. Katrā ziņa, mūsu pieredzē vēl nav bijis gadījums, kad klients atgrieztos pie mums ar informāciju, ka grīdas segums ir bojāts. 

  • Pateicoties augstai, soļu radīto trokšņu, slāpēšanai, Vinila Grīdas Segums ir ļoti kluss grīdas segums, ko nevar teikt par laminātu. Un kluss grīdas segums ir Jūsu komforts, jo kuram gan negribās relaksēties vakarā pēc darba dienas? Visiem, izņemot bērnus - tāpēc, Jūs pat nedzirdēsiet savu bērnu rotaļas, un varēsiet baudīt mierīgu vakaru ar grāmatu.

  • Vinila Grīdas Segums ir ļoti piemērots izmantošanai uz zemgrīdas apkures sistēmas - siltuma vadītspēja daudz augstāka kā laminātam.

  • Vinila Grīdas Segumam ir ļoti zemas gaistošo organisko savienojumu emisijas, kas radīs ļoti veselīgu telpas klimatu, un tas ir nekaitīgs cilvēka veselībai. Ja Jums mājās ir bērni, tad 90% no to rotaļlietām, kas ražotas no plastmasas ir daudz kaitīgākas kā šis segums.

Un kā veiksmīgu piemēru, dalāmies ar šo realizēto projektu. Un te, ko par Vinila Grīdas Segumu saka paši mājas un grīdas seguma saimnieki:

"Viss ir super!!! Pārsvarā visi, kas nāk pie mums lūkot māju, ir pārsteigti par to, cik laba ir Vinila Grīda. Ļoti maiga un patīkama saskarē ar basām pēdām. Un neviens netic, ka tāda grīda var būt no vinila, vairāki ir izteikušies, ka noteikti sev tādu liks. Jā, grīdas segums ir super, esam ļoti apmierināti un iesakām arī citiem."

Projekta apjoms: 100 m2
Projekts realizēts: 2017. gada, Februāri

АДРЕС

Ūdens iela 12-115 (Zundas Pasāža)

Rīga, LV-1007

Tel: +371 2975 6538

ОТКРЫТО

По.-Пя.: 10:00 - 18:00

Су./Во. - по договорённости

СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ:

raksti@revolu2ion.lv
  • Facebook Metallic
  • Twitter Metallic

© 2015 by SIDLU.LV 

SIA "DVI" ir noslēdzis 05.09.2017 līgumu Nr. SKV-L-2017/449 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.